Sufity podwieszane


Sufity podwieszane

Sufity podwieszane są nowoczesną formą dekoracyjną, a zarazem maskującą wszelkie niedoskonałości stropu, których nie da się ukryć tradycyjnymi metodami albo gdy są one za drogie. Mają więc nie tylko ładnie wyglądać ,ale pełnić także rolę funkcjonalną. Coraz częściej wykorzystywane w domach jednorodzinnych, a nie jak do tej pory w miejscach publicznych. Można powiedzieć, że stały się jednym z dominujących sposobów wykańczania wnętrz. Nadają się bowiem do wszystkich pomieszczeń i są niemałą atrakcją dla osób znudzonych prostymi bryłami i klasycznymi rozwiązaniami, które często potrzebują zmian.
Sufit podwieszany jest propozycją dla zwolenników odważnych zestawień i eksperymentów z klasycznym wnętrzem. Może on być dziełem sztuki, co zależy wyłącznie od gustu właściciela mieszkania, które jest przecież wizytówką każdego. Któż z nas nie lubi zaskakiwać innych? Wykorzystajmy oferowane nam możliwości i stwórzmy dla siebie i bliskich coś niepowtarzalnego. Coś co będzie nas cieszyło i nie pochłonie wszystkich naszych oszczędności.

Sufit podwieszany może przykryć rzucającą się w oczy instalację, pozwolić na zamontowanie klimatyzacji albo po prostu być tylko i wyłącznie ozdobą salonu, sypialni, kuchni czy nawet łazienki. Sufity podwieszane sprawdzają się wszędzie tam gdzie tego chcemy. Obecnie dostępnych jest wiele rodzai sufitów podwieszanych, dzięki czemu możemy wybrać dla siebie najodpowiedniejszy. Bardzo porywającym i ciekawym jest odpowiednie podświetlenie takiego sufitu, co wiąże się już tylko z naszą wyobraźnią i możliwościami finansowymi. Możemy użyć do tego przykładowo halogenów punktowych, bardzo ciekawych neonów szklanych czy też węży świetlnych stwarzających niepowtarzalny efekt w zależności od ich umiejscowienia.
Sufity podwieszane montowane są poniżej stropu i wykonane z lekkiej konstrukcji, co daje nam poczucie bezpieczeństwa a także łatwość montażu. Aranżacje te możemy wykonać z płyt gipsowo - włóknowych, gotowych modułów, paneli sufitowych czy na przykład elementów napinanych. Naszym zadaniem po zamontowaniu sufitu podwieszanego jest dobranie właściwych dla nas kolorów oraz wcześniej wspomnianego oświetlenia poprzez które uzyskamy efekt gry świateł i cienia. Możemy się trochę pobawić, dopasować kolory ścian, umieścić na suficie nasze własne dzieło malarskie czy też zdjęcie.

Sufity podwieszane dają nam olbrzymie możliwości. Są one zarazem trwałe, bezpieczne jak i łatwe w konserwacji. Wykonane z materiałów, które są niepalne i dzięki temu zabezpieczają częściowo przed rozprzestrzenianiem się ognia w ewentualnych wypadkach. Jeśli wykonane są z pojedynczych elementów to dają nam dodatkowo możliwość zmian i modyfikacji, gdy dojdziemy do wniosku że znudził się nam dotychczasowy wystrój.
 
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację oraz wstępny pomiar
i wycenę inwestycji
500 425 246 lub 512 512 634

Tagi:
sufity podwieszane
Polityka Cookies  | Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.    
Created by Patryk Kłoda pat15.net Patryk Kłoda - Strony www, serwery, domeny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Wisła