Sufity Napinane


Sufity Napinane

Firma HAD-BUD jest autoryzowanym wykonwacą sufitów napinanych firmy ALTEZA.

W czasie gdy wielu dystrybutorów stara się obniżyć cenę korzystając z chińskich folii i profili, Alteza postawiła przede wszystkim na wysoką jakość swoich sufitów. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu materiałów produkcji europejskiej. Dlatego też w ofercie Altezy, można znaleźć WYŁĄCZNIE produkty z WYSOKOJAKOŚCIOWYCH MATERIAŁÓW wyłącznie europejskiego pochodzenia - Niemcy, Francja i Polska.

Dzięki temu firma nie tylko oferuje największy na rynku wybór kolorów folii, ale także daje na swoje sufity 15 lat gwarancji!.

Sufity napinane podświetlane Sufity napinane podświetlane Sufity napinane podświetlane

System sufitów napinanych, to niesamowite możliwości aranżacji wnętrza, ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Bogata paleta kolorów folii, zarówno błyszczących jak i matowych oraz możliwość wykonania na nich nadruku jest dodatkową inspiracją. Sufity z nadrukiem szczególnie polecamy do pokoi dla dzieci. Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt nowego sufitu. Można tworzyć konstrukcje wielopoziomowe, płaskie, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych.

Sufity napinane 3D

Sufity napinane z nadrukiem Sufity napinane z nadrukiem Sufity napinane z nadrukiem

Do każdego wnętrza

Sufity napinane Alteza to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane Alteza są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i budowlańców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych.

Sufity napinane z klasycznym połyskiem Sufity napinane z klasycznym połyskiem Sufity napinane z klasycznym połyskiem

 
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację oraz wstępny pomiar
i wycenę inwestycji
500 425 246 lub 512 512 634

Tagi:
design sufity napinane bezpłatna wycena
Polityka Cookies  | Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.    
Created by Patryk Kłoda pat15.net Patryk Kłoda - Strony www, serwery, domeny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Wisła